sprawdź

URZĄDZENIA PAKUJĄCE

URZĄDZENIA PAKUJĄCE

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

ZAKLEJARKA DO TAŚM 9x66 i...

Metalowa zaklejarka do woreczków foliowych, wyposażona w nożyk automatycznie obcinający taśmę oraz nożyk obcinający końcówkę woreczka. Wykonana z plastiku oraz metalu, odporna na uderzenia, posiada otwory dzięki temu możemy ją zamontować na stole roboczym. Prostra i wygodna w obsłudze a także szybka i łatwa wymiana taśmy.

NAPINACZ

Służy do spinania taśmy polipropylenowej i poliestrowej. Możliwość pakowania towarów różnej wagi na paletach co sprawia, że ładunek podczas transportu jest stabilny dzięki temu jest mniejsze ryzyko na uszkodzenia. Przy użyciu napinacza stosujemy zapinki druciane oraz plastikowe.

ZAKLEJARKA METALOWA Z NOŻYKIEM

Ręczna zaklejarka do taśm pakowych. Wyposażona w zatrzask, który przytrzymuję taśmę, dwustronne ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, który umożliwia nam odcięcie taśmy. W rączce zaklejarki również znajduję się nożyk do odcinania.

PASKOWACZ

Przyrząd do zabezpieczania towaru podczas magazynowania oraz transportu, służy do napręzania i zamykania wszystkich taśm PP. Nadaje się do opasywania punktowego i pionowego różnej wielkości i kształtów paczki. Paskowacz jest bardzo praktyczny- lekki i wygodny oraz łatwe odcięcie taśmy, ponieważ pozwala utrzymać odpowiednie naprężenie taśmy i mocno zacisnąć zapinkę. Przy użyciu paskowacza stosujemy zapinki metalowe.